Звоните намSkambinkite mums

24/7


+370 5 2106010
mob. +370 659 73913

Блог > Paslaugos > Tiesioginis numeris
mainbar-cont-top

Tiesioginis numeris

Tiesioginis numeris – tai supaprastintas būdas skambinti abonentui. Ši paslauga ne tik leidžia Jums greitai ir lengvai prisiskambinti Jūsų norimam abonentui, bet ir sumažina neteisingo numerio surinkimo tikimybę. Užsisakiusiems šią paslaugą bus suteikti 20 paprastųjų fiksuotojo ryšio telefono numerių, kuriuos jie galės naudoti skambindami į užsenį. Dabar jums nereikės skambinti į mūsų prieigos numerį, laukti signalo ir rinkti kitos šalies ilgajį numerį, Jums tik reikės surinkti vieną iš paskirtų numerių ir laukti sujungimo.Šie skambučiai apmokami pagal tuos pačius mūsų sistemos tarifus.


Kaip tai veikia:
Jums priskirta 20 paprastųjų fiksuotų numerių Lietuvoje (pvz.: 85-2 412350 iki 8-2 412370 ir pn.), šalia kiekvieno sistemoje iš anksto įvedami telefonų numeriai, į kuriuos skambinsite. Suvesti ir priskirti telefonus Jūs galęsite patys Jūsų “kliento puslapyje”, arba jeigu Jūs neturite interneto, tai, Jūsų pageidavimu, galės atlikti mūsų operatoriai. Suvesta informacija išsaugoma. Kai norėsite paskambinti į numerį įrašytą šalia “tesioginio numerio”, Jūs paprastai surenkate vietinį fiksuotą numerį, kuris priskirtas Jūsų numeriui ir iš karto turetumėte išgirsti paprastą laukimo signalą.


Kaip užsakyti paslaugą:
Norėdami aktyvuoti šią paslaugą, paskambinkite į mūsų aptarnavimo centrą ir paprašykite operatorių, kad įjungtų paslaugą “tiesioginis numeris”! (Aptarnavimo centro nr.: 85 2106010).

mainbar-cont-bottom