Звоните намSkambinkite mums

24/7


+370 5 2106010
mob. +370 659 73913

Блог > Paslaugos > Skambinti > Skambučio užsakymas
mainbar-cont-top

Skambučio užsakymas

Grįžtamasis skambutis (Callback) – telefono ryšio paslauga leidžianti klientams užsakyti skambutį su reikiamu abonentu taip, kad skambutis būtų įeinantis abiems. Paprastai šis metodas naudojamas tarptautiniams skambučiams per trečią šalį.


Pavyzdžiui: Įsivaizduokite, kad Jūs esate kitoje šalyje. Norint sutaupyti skambinant, būtų protinga užsisakyti paslaugą “grįžtamasis skambutis”.
Įeinantis skambutis į Jūsų mobilųjį telefoną, kai Jūs esate roumingo zonoje
būna mokamas, todėl geriau būtų pasinaudoti vietinio operatoriaus SIM kortele arba vietiniu stacionariu telefonu. Taip Jūs išspręsite nemokamo įeinančio skambučio problemą.

Dabar Jums reikės tik užsakyti skambutį.
Norint tai padaryti, Jums reikia mūsų svetainėje įeiti į savo asmeninį puslapį (iš anksto gaunat slaptažodį ir prisijungimo vardą). Jūsų kliento puslapyje reikės paspausti nuorodą “Grįžtamasis skambutis” (Callback) ir įrašyti iš kurio į kurį telefono numerį norite skambinti.
Tada m
ūsų komutatorius skambina į vietinio operatoriaus telefono numerį (ten, kur Jūs esate) ir į tą telefono numerį, su kuriuo Jūs norite susisiekti, taigi skambutis Jums bus įeinantis – tai yra nemokamas.

Šis skambutis bus apmokamas pagal tuos pačius žemus tarifus, kurie yra nurodyti mūsų svetainėje (dvigubas tarifas už skambutį Jums į vietinio operatoriaus numerį ir už skambutį į tą numerį, su kuriuo susisiekėte).

mainbar-cont-bottom