Звоните намSkambinkite mums

24/7


+370 5 2106010
mob. +370 659 73913

Блог > Paslaugos > Skambinti > Per komutatorių
mainbar-cont-top

Per komutatorių

Šis metodas leidžia mūsų klientams skambinti į užsienio šalis labai patraukliomis kainos iš mobilaus ir fiksuotojo ryšio telefonų, nekeičiant savo operatoriaus ir be jokių papildomų sutarčių.

  1. Užsiregistruojate pas mus kaip nuolatinis klientas telefonu arba el. paštu ir įsigyjate norimos sumos abonementą.

  2. Jūsų pageidavimu mes Jums išsiųsime prisijungimo prie savo sąskaitos duomenis, kur galėsite redaguoti savo sąskaitą ir žiūrėti skambučių statistiką.

  3. Papildyti savo sąskaitą galite per banką arba mūsų biure.

  4. Surinkite Jūsų komutatoriaus numerį (fiksuotojo/mobilaus telefono numeris Lietuvoje, kuris bus priskirtas Jums po 3 punkto įgyvendinimo).

  5. Jeigu mūsų sistema atpažino Jūs, tai Jums bus pasiūlyta įvesti abonento telefono numerį, jeigu neatpažino,- pasiulis įvesti kodą. Atpažinimas vyksta pagal įrašytą numerį Jūsų asmeniniame puslapyje su sąlyga jei pas Jūs įjungta numerio atpažinimo funkcija. Jeigu Jūsų numerio neatpažintu arba jei Jūs skambinat iš kito numerio, kuris nėra ivestas mūsų sistemoje, tada reiketu įvesti PIN kodą. Keisti PIN kodą ar ivedinėti numerius Jūs galite patis arba Jūsų pageidavimu, mes galim padaryti tai už Jūs.

  6. Po sėkmingo sujungimo galėsite kalbėti tol, kol Jūsų sąskaitoje užteks pinigų.

  Skambutis į komutatorių apmokamas pagal tarifus Jūsų ryšio operatoriaus.

  Pastaba: vieno skambučio trukmė gali trukti 60 minučių, po to ryšys nutrūksta, ir Jums reikės surinkti numerį iš naujo. Tai yra padaryta sąmoningai, tam, jei jūs netyčia pamiršote padėti ragelį po pokalbio.

mainbar-cont-bottom