Звоните намSkambinkite mums

24/7


+370 5 2106010
mob. +370 659 73913

Блог > Partneriams
mainbar-cont-top

Partneriams

  • Siūlome Jums bendradarbiauti parduodant mūsų paslaugas (tai ypač pigus tarptautinis ryšys). Jūsų buvimo vieta nėra tokia svarbi. Jūs galite tapti mūsų atstovu savo vietovėje ir parduoti mūsų paslaugas. Kviečiame bendradarbiauti tiek įmones, tiek pavienius asmenis iš visų Lietuvos regionų.
  • Mes teikiame CALL centro paslaugas. Mūsų CALL centras kvalifikuotai ir efektyviai padės Jums organizuoti Jūsų ryšį su klientais, kuriems yra labai svarbu būti išklausytiems. Mūsų teikiamų paslaugų dėka, žmonės su kuriais Jūs dirbate, visada gaus visus atsakymus į jiems rūpimus klausimus bei laiku bus informuoti apie naujas akcijas ir nuolaidų programas.Mūsų CALL centras dirba su klientais aukščiausiame, profesionaliame lygyje. Įmonės pasiekimai  ir kiekvieno darbuotojo asmeninė patirtis gali sėkmingai bendrauti su visų tipų žmonėmis, suteikiant gerą nuotaiką ir didelį norą bendradarbiauti toliau.
  • Sukuriame virtualų biurą – tai, ko jums reikia organizuojant gerą paslaugų teikimą, prekybos katalogų arba e-parduotuvės darbą. Tokiu atveju jums nereikia išleisti daug pinigų biuro nuomai ir darbuotojų atlyginimams. Nėra jokių abejonių, kad šiai dienai tai yra labai aktualu. Virtualaus biuro paslauga reiškia centralizuotą užklausų apdorojimą, užsakymus ir mūsų operatorių skambučius.Visa gauta informacija akimirksniu pasiekia užsakovą, nepriklausomai nuo jo buvimo vietos.Virtualus biuras suteikia Jūsų įmonei nepriekaištingą reputaciją kaip apie rimtą organizaciją, galinčią kvalifikuotai ir efektyviai organizuoti savo paslaugas.
  • IP PBX Jūsų biure – programos įdiegimas Jūsų biure. Programa įdiegiama serveryje, prie jo prisijungia miesto ir vidinės telefono linijos. Darbuotojų darbo vietose įdiegiamos klientų programos. Serveris, tai visos sistemos branduolys, suteikia perjungimus, saugo statistikos duomenis ir pokalbių įrašus. Įeinantys, išeinantys, vidaus skambučiai jungiami programos logika.
  • Padedame sukurti virtualų biurą bet kurioje šalyje, prijungiame virtualius telefono numerius daugiau nei 60 šalių. Bet kurios šalies telefono numerio pajungimo paslauga, kuris fiziškai nėra priskirtas konkrečiam abonento adresui. Įeinančius skambučius Jūs galite priimti tiek į fiksuotojo ryšio telefono numerius, tiek ir į mobilaus ryšio telefono numerius, taip pat  “Skype” paskyras arba SIP-įrenginius. Tiesioginis telefono numeris visiškai atitinka vietos numerį. Pašnekovas bus įsitikinęs, kad kalba su toje pačioje šalyje esančiu biuru.
mainbar-cont-bottom