Звоните намSkambinkite mums

24/7


+370 5 2106010
mob. +370 659 73913

Блог > Apie mus > Kaip tai veikia
mainbar-cont-top

Kaip tai veikia?

Mūsų kompanija teikia savo klientams aukštos kokybės tarptautinų telefono ryšių paslaugas mažiausiais tarifais (pagal išankstinį apmokėjimą).

Įmonė ¨UAB SKYLINK LT¨ yra tarptautinio ryšio operatorius, kuris dirba nepriklausomai nuo kitų ryšio operatorių ir leidžia mūsų klientams skambinti į užsienį labai patraukliomis kainomis iš mobilaus ir fiksuotojo ryšio telefonų, nekeičiant Jūsų operatoriaus ir be jokių sutarčių. Kainos, kurias mes siūlome, yra vienos iš geriausių Lietuvos rinkoje.

TARPTAUTINIAI SKAMBUČIAI

Dauguma vartotojų nenutuokia, kad skambindami į užsienį įprastu būdu (per savo operatorių) jie permoka ,,milžinišką” sumą už telefono skambučius.

Mes siūlome skambinti per mūsų komutatorius – tai yra žymiai pelningesnis būdas tiems, kurie nori pigiai skambinti į užsienį.

Paprasta ir pigu:

1. Papildote savo sąskaitą mūsų biure arba banko pavedimu.
2. Surenkate Jūsų komutatoriaus numerį (fiksuotas/mobilus telefono numeris Lietuvoje, kurį gausite, kai papildysite savo sąskaitą).
3. Po sėkmingo prisijungimo galite kalbėti mažiausiom kainom Lietuvoje, kol jūsų sąskaitoje bus likutis.
4. Skambutį į mūsų komutatorių apmokate pagal
savo tinklo operatoriaus kainas.

Mūsų paslaugos tai:

- Geriausias kokybės ir kainos santykis.
- Jokių ,,paslėptų” mokesčių.

- Nėra abonentinio mokesčio ir nereikia keisti savo telefono ryšio operatoriaus.

Mūsų kainos yra vienodai patrauklios bet kuriuo metu (kiti teikėjai dažnai kelia kainas piko metu – naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs visada būsite tikri, kad jūsų skambučių kainos yra vienodai mažos bet kuriuo Jums patogiu dienos metu).

Jums nereikia sudarinėti jokių papildomų sutarčių. Visa tai vyksta išankstinio apmokėjimo pagrindu. Pavyzdžiui: papildote pas mus savo sąskaitą norima suma ir kai ją iškalbate, vėl galėsite papildyti norima suma.

Straipsnis

mainbar-cont-bottom