Звоните намSkambinkite mums

24/7


+370 5 2106010
mob. +370 659 73913

Блог > Naujienos > Kitų šalių telefono numeriai
mainbar-cont-top

Kitų šalių telefono numeriai

Paskelbta: 24.02.2011

SKYLINK LT Jums siūlo naujausią būdą skambinti mūsų ko gero pigiausias tarifais į užsienio šalis!

SKYLINK LT suteikia unikalią galimybę skambinti Jūsų giminaičiams į užsienį labai patogiu bei taupančiu Jūsų lėšas būdu. Įsigiję pas mus norimos šalies telefono numerį, Jūs galėsite ne tik priimti skambučius savo kompiuteryje, SIP telefone, PBX ar SKYPE visiškai nemokamai, bet Jums skambinantys žmonės mokės už skambutį pagal savo šalies vidaus tarifus (paprastai tai yra nemokamai). Ši paslauga yra labai patogi ir ekonomiška tarp abiejų šalių. Šiuo metu mūsų bendrovė siūlo telefono numerius daugiau kaip 60 šalių.

Kaip tai veikia?

Pavyzdžiui, Jūs gyvenate Lietuvoje, o Jūsų artimas giminaitis, kuriam Jūs norite skambinti – gyvena Rusijoje. Jūs galite įsigyti norimą telefono numerį ir įrašyti savo telefone, kompiuteryje, PBX, arba SKYPE visiškai nemokamai. Taigi, Jūsų giminaitis, skambindamas Jums iš Rusijos mokės – už skambutį pagal savo šalies vidaus tarifus, kaip į įprastą Rusijos telefono numerį (paprastai tai yra nemokamai), o Jūs galėsite jam skambinti įmonės SKYLINK LT tarifais. Ši paslauga yra patogi, ne tik dėl to, kad Jūs sutaupote savo lėšas, bet ir tas žmogus, su kuriuo Jūs norėsite kalbėti, nesvarbu ar Jūs skambinate jam, ar jis Jums.

Kiek kainuoja ši paslauga?

Mėnesio abonentinis mokestis sudaro nuo 20 iki 70 litų įskaitant PVM. Telefono numerio kaina priklauso nuo šalies, kurios telefono numerį nusprendėte įsigyti. Informaciją apie telefonų numerių įkainius, galite sužinoti žemiau nurodytais telefonų numeriais.

mainbar-cont-bottom